Tel
0 (312) 473 30 17
Adres
Cevizdere Mah.1237.Sk.No: 1/16 Çankaya / ANKARA
FacebookTwitterinstagram

KURUMSAL

KURUMSAL

1991 yılında Ankara merkezli kurulan şirketimizin ana faaliyet alanı inşaat sektörüdür. Uzmanlaştığımız üst yapı alanında etkinliğimizi derinleştirmek için kurulan ÇYS İNŞAAT üstlendiği projeleri bugüne dek başarı ile sürdürmektedir.ÇYS İnşaat iş deneyimini, finansal gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarı ile tamamlamıştır. Şirketimizin iş portföyünde; Toplu konutlar, AVM inşaatları başta olmak üzere her türlü üst yapı projelerinin ince ve kaba işçilikleri vardır.

Günümüz ekonomisinin sürükleyici gücü olan inşaat sektöründe ulusal ve uluslar arası rekabet koşulları gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bu bağlamda anlaşabileceğimiz, ortak bir dil kurduğumuza inandığımız şirketlerle ortaklıklar kurarak güç birliği oluşturulması gerekliliğine inanmaktayız. Yüklenici olarak; kar –risk bölüşümü fedakarlık ile iyi niyet ve güven gerektirdiğinin bilincindeyiz. Tüm grup şirketlerimizde uyguladığımız proje yönetim sistemimizle sürekli insan kaynaklarımıza yatırım yapmaktayız. Biliyoruz ki üst yönetim ve saha çalışanlarımızın uyumu bizim başarımızdaki en büyük etkendir.
 
TEMEL İLKELERİMİZ
 
-Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı,
-Müşterilerimiz için kaliteli işçilik ve iş ortaklıkları yaratmak,
-Çalışanlarımızın Çelik Grup’da çalışıyor olmaktan gurur duymaları,
-Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı sürdürmek,
-Çağdaş ve modern Türkiye imajının oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam
 etmek. Bu ilkeler doğrultusunda
 
ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ;
 
-Mevcut şartların ışığında olabildiğince hızlı karar vermek,
-Ekip olarak belirlenen hedeflere doğru, inançlı ve kolektif çalışma yapmak,
-Deneyimli personel ve kaliteli malzeme kullanmak,
-Araştırmaya, geliştirmeye ve eğitime önem vermek,
-Grup Şirketlerimizde toplam kalite yönetim sistemini uygularken, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 Sertifikaları ile gelecekteki büyümemizi desteklemekte, organizasyon ve   iletişim kanallarımızı mükemmelleştirmekteyiz. Müşteri odaklı, sürekli gelişmeye açık, sağlam finansal yapı ve güçlü makine parkına sahip grup şirketlerimizle Çelik Grup sürekli büyümeye devam   edecektir.
Bu vesile ile bize inanan iş ortaklarımıza, projelerimizde bize katkı sağlayan tedarikçilerimize ve bize güvenen tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Saygılarımızla
Şefik Çelik
Genel Müdür
1 96
Cevizdere Mah.1237.Sk.No: 1/16 Çankaya / ANKARA
T: 0 (312) 473 30 17
F: 0 (312) 473 30 18
Bizi Takip Edin Yeniliklerden Haberdar Olun
FacebookTwitterinstagram
© Cys Yapı İnşaat. 2018 tüm hakları saklıdır.